Pristatymo būdai ir terminai:

Siunčiame į Omniva paštomatus Lietuvoje (pristatymo terminas 1-3 d.d. po užsakymo išsiuntimo). 

Siunčiame į LPExpress paštomatus Lietuvoje (pristatymo terminas 1-3 d.d. po užsakymo išsiuntimo).

✧ Paruošiame atsiimti iMuzika parduotuvėje, paslauga nemokama.

Paruoštą užsakymą atsiimti galite Adresu:  A.Goštauto g. 3/24, Vilnius

✦ Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių mes negalime pristatyti Jūsų užsakymo per numatytą terminą, mes su Jumis susisieksime (skambučiu, el. paštu arba SMS žinute) ir informuosime Jus apie vėlesnį pristatymo terminą. Bet kokiu atveju garantuojame, kad užsakytos prekės bus pristatytos ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo užsakymo apmokėjimo dienos, nebent prie prekės būtų nurodytas kitoks pristatymo terminas.


SVARBU: pasirinkę pristatymą į paštomatą, prisiminkite, kad siuntą iš paštomato turite atsiimti per siuntų logistikos kompanijos nustatytą laiką. Užsakę pristatymą kurjeriu į namus, turite užtikrinti, kad pristatymo metu būsite namuose ir priimsite siuntą.

Nesėkmingas pristatymas ir atsakomybė:

✦ Jeigu siuntos pristatyti Jums nepavyko ne dėl Pardavėjo kaltės (užsakymo metu pateikėte neteisingus duomenis, siuntos pristatymo metu Jūsų nebuvo namuose ir pan.) arba siuntos neatsiimate per logistikos kompanijos nustatytą laiką, ir logistikos kompanija grąžina siuntą Pardavėjui, užsakymas laikomas atšauktu, o Jums grąžinami už prekes sumokėti pinigai, atskaičius prekių pristatymo mokestį, siuntos grąžinimo mokestį.

✦ Jeigu Logistikos kompanijai nepavyko pristatyti Jums siuntos, ir ji yra sugadinta, prarasta ir pardavėjui nėra grąžinama, pardavėjas neturi pareigos Jums grąžinti už prarastas ar sugadintas prekes sumokėtų pinigų, t.y. prekių atsitiktinio žuvimo ar sugadinimo rizika nuo nesėkmingo bandymo pristatyti prekes momento tenka Jums, išskyrus, kai prekės nebuvo pristatytos dėl Pardavėjo kaltės.


Prekių grąžinimas:

✦ Audiovizualinė produkcija yra negrąžinama

✦ Dovanų kuponai į pinigus nekeičiami ir jų grąžinti negalima.
✦ Vienu dovanų kuponu galima atsiskaityti tik vieną kartą, panaudojant visą jo sumą. Jei pirkinio suma didesnė, galima primokėti savais pinigais, jei mažesnė – grąža neduodama.

✦ Dovanų kuponams akcijos negalioja. Jei dovanų kuponą įsigysite su nuolaida - jo suma bus lygi mokėtai sumai.Mes vadovaujamės Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 2001m. birželio 29 d. Jį galite perskaityti čia.

Kilus neaiškumams rašykite mums: shop@imuzika.lt.

  • Registruotis

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Tai prisjunkite arba pakeiskite slaptažodį