iMuzika visais atvejais gina savo klientų privatumą, todėl šiame puslapyje aprašome interneto svetainėje naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus.

Svetainėje pateikiamose formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę ar įmonės informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą ar įmonės adresą). Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei mums būtinai reikėtų su juo susisiekti. Taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį.

Svetainėje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklapius. Svetainė nėra atsakinga už tokių interneto tinklapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Apie svetainės lankytojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Svetainės lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

  • Registruotis

Naujos paskyros registravimas

Jau turite paskyrą?
Tai prisjunkite arba pakeiskite slaptažodį