MONIKA MARIJA: MONIKA MARIJA CD

Kiti MONIKA MARIJA albumai

001_72073
25,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Paskutinė prekė

Aprašymas

Monika Marija Paulauskaitė – atlikėja, savo balsu ir žemaitišku nuoširdumu, penktajame „Lietuvos balso“ sezone užkariavusi visos Lietuvos širdis ir užtikrintai iškovojusi nugalėtojos titulą.

 

Talentinga, išskirtinio vokalo atlikėja, laisvai kalba septyniomis kalbomis, groja fortepijonu, gitara ir būgnais. Penktajame projekto sezone, pelnė visų keturių  mokytojų simpatijas ir geriausius įvertinimus už profesionalų vokalo valdymą, teatrališkumą ir ekspresiją scenoje bei pripažinta, kaip viena perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje.

 

Vos pasibaigus projektui, atlikėja užtikrintai žengė į šių metų „Eurovizijos“ sceną, su Erica Jennings jai patikėta daina „The Truth“, su kuria užkariavo žiūrovų simpatijas ir nukeliavo iki pat finalo.

 

Kovo mėnėsį, Monika Marija, surengė grandiozinį turą po Lietuvą, kuriame kartu su Vilniaus Bigbendu, gražiausiais kūriniais pasakojo savo sėkmės istoriją ir dar kartą įrodė, jog jos balsas iš savo vietų gali pakelti visas didžiąsias šalies arenas.

 

Gegužės 16 dieną Monika Marija pristatė itin lauktą premjerą – pirmąjį singla „Safe Zone“, kurį įrašė kartu su kompozitoriumi Mariumi Leskausku. Vasaro pabaigoje altikėja nustebino ir antruoju autoriniu kūriniu „Tavo Rankose“, kurį pirmą kartą gyvai pristatė tūkstantinei miniai Vilniaus Rotušės aikštėje vykusiame festivalyje FREE FEST.

 

 

Birželio mėnesį Monika Marija pradėjo išskirtinį ir spalvingą vasaros turą. Palangoje, Kaune ir Vilniuje, atlikėja pristatė programą „Safe Zone“, kurioje skambėjo naujausias atlikėjos singlas bei unikalų skambesį įgavę geriausi vasaros hitai.

 

Birželio 26 dieną oficialiai paskelbta, kad Monika Marija tapo viena iš Mokytojų unikaliame ir pirmą kartą į Lietuvą atkeliavusiame projekte „Lietuvos Balsas. Vaikai!“. Pirmą kartą naujame amplua išvysti Moniką Mariją televizijos žiūrovai galės 2019 m. sausio mėnesį,  projektui pasiekus televizijos ekranus.

 

Lapkričio 29 dieną atlikėja pristatė naujausią kūrinį su Leonu Somovu „Pabundu“. Gruodžio 13 dar vieną muzikinę naujieną – kartu su švedų prodiuseriais Rachel Suter, Martin Wiik ir Glen Ericsson įrašytą dainą „Light On“.

 

Gruodžio mėnesį Monika Marija išleido debiutinį savo albumą, o sausio mėnesį pristatė ir „Eurovizijos“ atrankai skirtą dainą „Criminal“.

 

Prekė detaliau
001_72073
4779047220103